Bayan MeRaklı'nın Dünyasına Hoşgeldin...:)

20 Haziran 2012 Çarşamba

İZEL-ÇELİK-ERCAN-EGO..!Bir dönemin ünlü müzik gruplarını hatırlamayanınız yoktur..Grup Vitamin, Uf-Er, Oya-Bora..vs. Bunlardan en önemli olanlarından biri de İzel-Çelik-Ercan’dı. Hatırlıyorum kasetleri vardı bizde. Ablalarımla usanmadan saatlerce dinlerdik. Eksikleri vardı fazlaları yoktu! Egoları mesela…!

Çelik, Beyaz Show’a katılmasının ardından İzel’le ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

“Ben gruptan yıllar önce ayrıldım. Daha sonra uzun süre bir araya gelmedik. Ardından Beyaz Show’a çağrıldık. Gitmeden önce beraber bir çalışma yapar mıyız diye konuştuk. Programa çıktıktan sonra sanki ben grupla yeniden çalışmak istiyormuşum gibi bir hava yaratıldı. Yıllar önce gruptan ayrıldığım için ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Çünkü karakteri hiç değişmemiş. Ercan ise adam gibi adamdır ve eminim ki ben bu konuda ne dersem diyeyim o da altına imza atar. O da benim tarafında. Çünkü 25 yıldır İzel’le ilgili konuşmuyoruz ama artık bıçak kemiğe dayandı.

İzel’in disiplini hiç yoktur. Herkesle konuşuyoruz, Beyaz’ı programdan sonra arıyoruz konuşuyoruz, Serdar Ortaç’ın babası vefat etti aradık konuştuk. Kendisini öyle bir yerde görüyor ki telefonlara bile çıkmıyor. Ben Ercan’ın İzel’in disiplinsizliği sebebiyle travmalar geçirdiği günleri hatırlarım. Ama umrumda değil artık İzel. Ondan benim için bir cacık olmaz!..”

İlginç bir şekilde kinini döken Çelik, sözlerine şu şekilde devam etti: Yüzündeki yaraların aşk acısı sebebiyle oluştuğunu söylüyor ama ben 17 yaşından beri tanıyorum İzel'i. Yüzü hep öyleydi.”

Seneler sonra neyin karın ağrısı bu bilemedim..!10 yorum:

 1. İzel'in sesini hep sevmişimdir ancak en az 10 yıldır hiç profesyonel yaklaşmıyor müzik dünyasına ama Çelik'ten de bir cacık olmaz yani :D Yüzündeki lekeleri neden karıştırdı onu anlamadım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de İzel'i severim. Vampirlerle ilgili şarkıya kadar...:D

   Sil
 2. birinin albümü çıktı, diğeri unutuldu gitti ikisinede yaradı bu muhabbetler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet :D İzel belki ama ikisi duyulmuyor

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. :) Yüzdeki yara izleri muhabbetine güldüm çok. Neden o kadar zaman sonra bunu söylüyorlar. İzel için de geçerli..

   Sil
 4. Şu BEYAZI acabağ benim bloğa misafir etsem bi ara..Nası olur :):)

  YanıtlaSil
 5. biri futbol yorumcusu oldu diğeri tamamen unutuldu;DD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Futbol yorumcularıyla ilgilenme ihtimalim müzisyenlerle ilgilenme ihtimalim kadar değil tabii..:D O yüzden haberim yok demek ki

   Sil